Skip to main content

Gizlilik İlkeleri

Guevenilir.com internet sitesi gizliliğinizi önemle korur. Guevenilir.com’un yürüttüğü gizlilik politikaları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için yazının tamamını dikkatle okuyunuz.

Guevenilir.com Gizlilik İlkesi Neleri Kapsar?

Guevenilir.com siteye kayıt sırasında verilen bilgileri veritabanlarında barındırır. Bu bilgiler kayıt sırasında verilen bilgilerle sınırlıdır. Bununla beraber guevenilir.com kullanıcılarının güvenliği adına bu bilgeri yüksek güvenlikli sunucularda 3. kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde saklar. Hiçbir koşul altında bu bilgilerin başka site veya kurum, kişilerle paylaşılması mümkün değildir.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

Guevenilir.com sitesine üye olduğunuz sırada ve sistemi kullandığınız anda bizimle paylaştığınız bilgileri sizlere daha iyi hizmet vermek adına saklıyoruz. Bu bilgiler sadece verilen hizmetin daha iyi hale getirilebilmesi için kullanılmaktadır.

Siteye üye olurken verdiğiniz bilgileri guevenilir.com ile paylaşmayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu nedenle sitemizde geçirdiğiniz vakitleri ziyaretçi değil guevenilir.com’a ait bir üye olarak geçiriyor kabul edilirsiniz. Guevenilir.com siteye üyelik sırasında verdiğiniz e posta, isim soyisim gibi bilgilerinizi bünyesinde güvenlikli bir şekilde barındırabilir.

Bu bilgiler ve toplanan çerezler verilen hizmetlerin geliştirilmesi ve sistemin son kullanıcılar adına daha kullanıcı dostu ve hızlı olması için kullanılır.

Bilgilerin Kullanımı ve Paylaşımı

Guevenilir.com kullanıcılarının tüm haklarını korur. Kullanıcılarının verdiği bilgilerin izinsiz bir şekilde 3. Kişilerle veya kurumlarla paylaşılmayacağını garanti eder. Bu bilgilerin yine satılmayacağını veya herhangi bir veritabanına kiralamayacağını tahaahhüt eder.

Guevenilir.com Başka bir platform tarafından satın alınırsa, başka bir platformu satın alırsa veya başka bir platform ile birleşirse kullanıcılarının gizlilikleri için bu durum hakkında ön bilgi verir. Kullanıcıların kişisel bilgilerininin silinmesini / kalmasını isteyebilir. Guevenilir.com bu taleplere kullanıcıların istekleri doğrultusunda karşılık verir.

Gizlilik ve Güvenlik

Guevenilir.com üzerinde bulunan kullanıcı verilerinin bulunduğu sunucuya erişim guevenilir.com tarafından sadece yönetim ekibi ve teknik destek ekibi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Guevenilir.com veritabanlarına giriş için yönetici onayı ve şifresi gerekmektedir. Guevenilir.com kendi sorumululuğu altında olan kişisel bilgileri korumayı taahhüt eder. Kullanıcıların şifre paylaşımı ve benzer durumlar yüzünden başına gelen durumlarda guevenilir.com sorumluluk almaz.

Guevenilir.com kullanıcılarına site politikaları gereği tüm kişisel bilgilerinin ve haklarının korunacağını garanti eder.